ANASAYFA
KURUMSAL
YÖNETİM KURULU
İSTATİSTİKLER
SEKTÖRE BAKIŞ
SOSYAL
İLETİŞİM
ENGLISH

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu “Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri 2017 ” Fuarı’nda

28.02.2017


Türkmenistan’ın Aşkabat şehrinde 21-23 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenen ve Türkiye’den yapı inşaatı, moda, tekstil, ev tekstili, otomotiv, tarım, gıda, mobilya, makine, kozmetik sektörlerinde birçek firmanın katılım gerçekleştirdiği Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı'na Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu üçüncü kez katılım gerçekleştirdi.

Bu yıl 8.’si düzenlenen fuarda UTG’nin standı T.C. Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Sayın İbrahim ŞENEL ile Türkmenistan Ticaret ve Özel Girişimlerden Sorumlu Bakanlar Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Batır Taganov ATTAYEV tarafından ziyaret edildi. Fuar süresince Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu iştigal alanında yer alan başta un olmak üzere maya, nişasta ve diğer ihraç ürünlerinin ve Türkiye’nin potansiyelinin tanıtımı gerçekleştirildi.

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu tarafından info standı gezen ziyaretçilere İngilizce hazırlanan ve tatlı ve tuzlu unlu mamuller tariflerini içeren yemek kitabı ile sektörü tanıtan katalog ve Tanıtım Grubu’nun ismi ve logosu bulunan mutfak önlüğü, çanta ve fırıncı seti dağıtıldı.

TÜM HABERLER